Opisy zajęć


Slim Workout, Full Body Workout, Fit sylwetka, ABT, BT+BS
Kompleksowe zajęcia aerobowe przy energetycznej muzyce połączone z ćwiczeniami wzmacniającymi wszystkie grupy mięśniowe, urozmaicane przy użyciu akcesoriów fitness (hantle, taśmy mini band, stepy, piłki małe i duże). Ćwiczenia pomagają w budowaniu siły i wytrzymałości mięśniowej oraz w widocznym kształtowaniu ładnej, kobiecej sylwetki. Dedykowane każdej Pani.

Fitball
Na tym treningu wraz z instruktorem poćwiczysz z innej perspektywy niż podłoga, poturlasz się, poszalejesz, wzmocnisz stabilizatory, odnajdziesz własne zakresy ruchowe. Dynamika ćwiczeń dostosowana do ćwiczących.

Stretching powięziowy
Powięź to tkanka łączna w ciele w 3D. Ten trening to praca z powięzią na bazie rozciągania, rotacji, powiększania zakresów z oporem zewnętrznym. Ta forma ćwiczeń wykorzystuje 7 wzorców ruchu (przysiad, wypad, rotacja, zgięcie (w biodrze), pchanie, przyciąganie, chód) w celu prawidłowego poruszania się, aktywizując cały aparat ruchu do zapobiegania kontuzjom.

Zdrowy kręgosłup, Joga na kręgosłup, szyjny, piersiowy, lędźwiowy złagodzi napięcia w ciele, uśmierzy ból poprzez wzmocnienie i uelastycznienie mięśni. Uzyskasz komfort i dobre samopoczucie pleców.

Joga Iyengara
Skupia się na balansie i równowadze, skrętach, pozycjach odwróconych ukazując poprawną metodę wykonania konkretnych asan, aby poczuć swoje ciało uwolnione od napięć. Uczeń prowadzony jest przez nauczyciela, który zwraca uwagę na to by każdy ćwicząc dostosował swoje ciało do elastyczności i wytrzymałości na drodze do celu bez bólu. Zapraszamy osoby, które nie miały do czynienia z jogą, a także osoby już praktykujące.

Zumba
Dynamiczna, ultra kobieca ciekawa technika ćwiczeń aerobowych w radosnym tańcu, utrzymująca ciało w formie, przy szalonych muzycznych rytmach. Pozwól sobie spalić zbędne kalorie, poprawić kondycję w grupie radosnych Pań.

Rollen
Masaż limfatyczny na automatycznym urządzeniu rolującym ze wskazaniem przy opuchniętych kończynach, widocznym cellulicie 2x w tyg.

Vacuum Jet
Trening na rowerze w kapsule w podciśnieniu z dodatkiem masażu na platformie wibracyjnej.