Written by ewabeata    Niedziela, 30 Sierpnia 2020 22:14
PDF
Zajęcia we wrześniu 2020

Witamy!

Kochani, wrzesień już i pora wracać do rzeczywistości, którą razem możemy przywracać i tworzyć. Zapraszam na nowy sezon 2020/2021 z nowymi propozycjami. Nabór rozpoczęty. Zapoznajcie się z regulaminem, grafikiem i potwierdzajcie przybycie smsami tel. 660599733.

Cytuję słowa Dyrektora Działu Relacji Partnerskich, Członka Zarządu Benefit Systems S.A.: "Jesteśmy jako branża bardzo dobrze przygotowani pod względem zapewnienia bezpieczeństwa trenującym u nas ludziom. Świadczy o tym fakt, że od zakończenia lockdown'u nie stwierdzono do dzisiaj żadnego skupiska zakażeń w jakimkolwiek obiekcie sportowo-rekreacyjnym".

Chcę być blisko Was, zapraszam,

Małgorzata Czwarno

 

Nowy propozycje od września

Total Body - to trening siłowy, którego celem jest wzmocnienie wszystkich partii mięśniowych podczas jednej sesji treningowej. Polecany osobom początkującym, ponieważ stopniowo przygotowuje ciało do bardziej zaawansowanych ćwiczeń (środy godz.18.30).

Pilates - jest znaną metodą ćwiczeń, mającą na celu stworzeniu równowagi poprzez wzmacnianie i wydłużanie głębokich mięśni w ciele odpowiedzialnych za stabilizację. Oto trzy z nich: mięsień poprzeczny brzucha - chroni tułów od przodu, mięsień wielodzielny w części lędźwiowej kręgosłupa - łączy sąsiadujące ze sobą kręgi oraz mięśnie dna miednicy, oraz przepona - bo dzięki jej pracy mięśnie te mogą prawidłowo współdziałać (poniedziałki godz.18.30).

Aktualny plan zajęć znajduje się w zakładce Grafik.

Przypominamy o obowiązującej rejestracji poprzez sms na zajęcia tel. 660599733.

Zajęcia on-line

W grupie FitnessAtut on-line w pon, wt, śr, czw nagrywam o 10.30, do odtworzenia w dowolnym czasie w ciągu miesiąca. Koszt 100 zł. On-line ćwiczycie we własnym tempie, w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca na Ziemi. Zapraszam.

 

Rekomendacja

Fabryka Siły