Kontakt

WITAMY I ZAPRASZAMY do miejsca, w którym możecie się zrelaksować i odprężyć, gdzie osiągniecie piękny wygląd, znakomitą kondycję, smukłe ciało, zdrowy kręgosłup, radość życia i przyjaciół pod opieką fachowej kadry w klubie Fitness ATUT.

NASZ ADRES: 01-355 Warszawa ul. Konarskiego 3, Jelonki, osiedle studenckie Przyjaźń. Na tyłach gminy Bemowo i Domu Studenta Rogaś.

Telefon:
660-599-733

E-
mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Dojazd metrem linii M2 przystanek Bemowo Ratusz.

T - 10, 11, 26, 28, 74

A - 167, 171, 177, 249, 523, 714, 719, 729

https://www.wtp.waw.pl/rozklady-jazdy/

Dojazd samochodem: parking płatny.

Dojazd rowerem.

Fitness ATUT zaprasza na treningi w godzinach wskazanych w grafiku.

Klub znajduje się w miłej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Można do nas dotrzeć komunikacją miejską, samochodem lub rowerem.

Naszym celem jest Twoja forma. Chcemy, by każdy czuł się u nas dobrze i bezpiecznie. Dlatego systematycznie doskonalimy  wiedzę w najlepszych szkołach fitnessu, dbamy o bezpieczeństwo uczestników i czystość pomieszczeń. Wszystkie usługi dostosowujemy do potrzeb gości, w tym także grup zorganizowanych.

Miła atmosfera i sympatyczna obsługa sprawi, że każdy poczuje się w naszym klubie jak u siebie w domu. Proponujemy szeroką ofertę zajęć dla osób w różnym wieku i na różnych poziomach sprawności. FITNESS to wiele form zajęć nie tylko dla ludzi młodych. Każdy może spróbować. Ty też! Pamiętaj. Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć ćwiczyć! Każdego, kto do nas przyjdzie, witamy z radością. Ciebie też!

Masz więcej pytań? Zadzwoń lub napisz maila. Odpowiemy na wszystkie zapytania. Podajemy dokładny adres z mapką, jak i jakim rodzajem transportu można do nas trafić. Chcesz wiedzieć o nas więcej? Przejdź do opisu ćwiczeń i grafiku oraz cennika.


Zapraszamy

 

Rekomendacja

Fabryka Siły