Sobota, 09 Lipca 2022 11:12
Spróbuj w wakacje!

Oprócz efektywnych treningów mamy sposób na wyszczuplenie i ujędrnienie skóry przez Rollmasażer wykonujący masaż limfatyczny na dobre samopoczucie w cenie 25 zł.

Umówmy indywidualnie termin od poniedziałku do soboty - 660 599 733.

Efektem zabiegu jest zmniejszenie obrzęku i lepsze ukrwienie skóry. Aktywizuje się krążenie limfatyczne, wzmacnia tkanka łączna, skóra się wygładza, a komórki tłuszczowe się spalają. Rollmasaż zapobiega przewlekłej niewydolności krążenia, szczególnie w obrębie kończyn dolnych (tzw. zimne stopy).  W zależności od przyjmowanej pozycji masuje poszczególne części ciała, zaczynając od stóp poprzez łydki, uda, pośladki, boczki, brzuch, plecy i ręce. Bardzo polecany także dla Pań po ciąży, które pracują nad powrotem do dawnej figury - skóra odzyskuje sprężystość!

W zależności od ustawionej liczby obrotów rollmasaż może być łagodny lub intensywny. Dodatkowo zegar wbudowany w aparat cyfrowy umożliwia sprawdzenie, ile czasu pozostało do zakończenia sesji. Profesjonalny masaż tego rodzaju musi trwać godzinę, obejmować chronologicznie wszystkie części ciała, prędkość wałka musi być określona... i tylko wtedy osiąga się efekty.

Zapraszamy!

 

Nasza galeria

Rekomendacja

Fabryka Siły