Komunikaty
03November Zajęcia w listopadzie 2022
W listopadzie jest nas ciut więcej. Dograłyśmy dodatkową godzinę w środy 18.00 ABT z Eweliną. Dzięki ćwiczeniom na płaski brzuch pozbędziesz się tkanki tłuszczowej, uciążliwej oponki w talii czy wystających boczków. Sprawdź to.
Zapraszamy na zajęcia - kliknij i zobacz aktualny grafik.
Rezerwacja 660 599 733
Pozdrawiam, Małgorzata
 
Zdrowy kręgosłup
Written on 07.09.2022

Coraz więcej zajęć Zdrowy kręgosłup

To zajęcia prozdrowotne, które mają służyć poprawie kondycji kręgosłupa. Na ćwiczeniach aktywizujemy wszystkie odcinki kręgosłupa i oczywiście wzmacniamy pośladki i core, bo to one w ogromnej mierze odpowiada za dobrą kondycję kręgosłupa. Zdrowe plecy bez bólu? Tak! W FitnessATUT. Odwiedź nas w:

- poniedziałek o 19.00
- wtorek godz. 9.00 i 16.00
- środa godz. 19.00
- czwartek godz. 16.00
- piątek o 9.00 i 19.00

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy: Ewelina Świerad, Doris Szeliga-Kobus, Marta Wiśniewska i Małgorzata Czwarno.

Zapraszamy!

 
Zajęcia we wrześniu
Written on 18.08.2022

W zakładce grafik można już znaleźć nowy grafik, który będzie obowiązywał od września.

Zapraszamy na zajęcia!

 
Spróbuj w wakacje!
Written on 09.07.2022

Oprócz efektywnych treningów mamy sposób na wyszczuplenie i ujędrnienie skóry przez Rollmasażer wykonujący masaż limfatyczny na dobre samopoczucie w cenie 25 zł.

Umówmy indywidualnie termin od poniedziałku do soboty - 660 599 733.

Efektem zabiegu jest zmniejszenie obrzęku i lepsze ukrwienie skóry. Aktywizuje się krążenie limfatyczne, wzmacnia tkanka łączna, skóra się wygładza, a komórki tłuszczowe się spalają. Rollmasaż zapobiega przewlekłej niewydolności krążenia, szczególnie w obrębie kończyn dolnych (tzw. zimne stopy).  W zależności od przyjmowanej pozycji masuje poszczególne części ciała, zaczynając od stóp poprzez łydki, uda, pośladki, boczki, brzuch, plecy i ręce. Bardzo polecany także dla Pań po ciąży, które pracują nad powrotem do dawnej figury - skóra odzyskuje sprężystość!

W zależności od ustawionej liczby obrotów rollmasaż może być łagodny lub intensywny. Dodatkowo zegar wbudowany w aparat cyfrowy umożliwia sprawdzenie, ile czasu pozostało do zakończenia sesji. Profesjonalny masaż tego rodzaju musi trwać godzinę, obejmować chronologicznie wszystkie części ciała, prędkość wałka musi być określona... i tylko wtedy osiąga się efekty.

Zapraszamy!

 
Prev12345678910Next

Nasza galeria

Rekomendacja

Fabryka Siły