Trening CARDIO

AEROBIK - moc sprawności. Trening wytrzymałościowy, który wzmacnia układ krążenia (cardio), poprawia wydolność i koordynację. Angażuje maksymalną liczbę mięśni, dzięki czemu podnosi sprawność fizyczną. AEROBIK to zajęcia, podczas których spalasz więcej kalorii, a dodatkowo wzmacniasz układ sercowo-naczyniowy. W efekcie poprawia się kondycja oraz zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej w organizmie. AREOBIK przeznaczony jest dla osób sprawnych, które znają już podstawowe kroki i dla których ćwiczenia o zmiennym stopniu intensywności nie sprawiają trudności. Jest idealny dla osób o dużym temperamencie i dobrej wytrzymałości. Trening obejmuje proste układy choreograficzne oraz ćwiczenia stretchingu. Mówiąc krótko, świetna zabawa i doskonały trening kondycyjny w jednym.

ZUMBA
- to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku, której twórcą jest Alberto 'Beto' Perez. INNA, ŁATWA, EFEKTYWNA zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Zumba jest innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo poza zajęciami. Na format zajęć składają się wolne i szybkie rytmy, co pozwala na modelowanie sylwetki i spalanie tkanki tłuszczowej. Zmiany tempa czynią Zumbę treningiem przerywanym, a więc jest połączeniem typowego treningu interwałowego. Kroki używane na lekcji są bardzo proste, a  każdy z nich idealnie pasuje do muzyki. To właśnie pozwala nam ?wyłączyć umysł? i oddać się dobrej zabawie.

STEP - pierwsze kroki w treningu ze stopniem ZAJĘCIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH, podczas których uczymy się podstawowych kroków na platformie, nazewnictwa w pełnej synchronizacji z muzyką. Trening kończymy ćwiczeniami COOL DOWN  - wyciszeniem i stretchingiem.
STEP * zajęcia o PODWYŻSZONYM STOPNIU TRUDNOŚCI tutaj WPROWADZONE są oryginalne kombinacje kroków, intensywność ćwiczeń jest wzmocniona. Wymagana jest znajomość podstaw. Jest to wspaniała zabawa dla osób w dobrej formie.
STEP ** dla ZAAWANSOWANYCH KOORDYNACYJNIE to zajęcia bardzo intensywne. Szalona zabawa dostarczy niesamowitych doznań i poprawy kondycji. Wymagane jest dobre przygotowanie kondycyjne oraz znajomość podstawowych technik stepu.

TMT - to pierwsze tak intensywne zajęcia w fitness klubie. Są naprawdę skuteczne! To prawda, dzięki systematycznemu treningowi TMT pozbywasz się tłuszczu z całego ciała ! Jeśli jeszcze jesz odpowiednie produkty, PŁASKI BRZUCH, PIĘKNE NOGI (bez cellulitu) i ZGRABNA PUPA GWARANTOWANE! Najefektywniejszy trening fitness DLA KOBIET i MĘŻCZYZN bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń na trzech poziomach intensywności, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Spalasz ponad 600 kcal na jednym treningu!


 

Nasza galeria

Rekomendacja

Fabryka Siły