Grafik FitnessAtut

 

Grafik w wersji do druku - kliknij tu.

Zasady rezerwacji zajęć - wzór oświadczenia

- utrzymujemy obowiązkową rezerwację na treningi i masaże limfatyczne wyłącznie sms o treści:

Oświadczam, że zapoznałam/em się z regulaminem klubu na stronie www.atut.warszawa.pl.

Jestem zdrowa/y i chcę uczestniczyć w zajęciach... dnia... godz.... Imię i nazwisko? Karta/Karnet.

- Karty MS Benefit, Medicover, Fit Profit,  są akceptowane z rezerwacją telefoniczną sms (dzień, godzina, rodzaj karty, imię i nazwisko)

OPIS TRENINGÓW:

Slim Workout

Zajęcia aerobowe przy energetycznej muzyce połączone z ćwiczeniami wzmacniającymi wszystkie grupy mięśniowe. Zajęcia urozmaicane są przy użyciu akcesoriów fitness (hantle, taśmy mini band, stepy, piłki małe i duże). Zajęcia polecane dla osób, które chcą spalić zbędne kalorie, poprawić kondycję i koordynację oraz wysmuklić sylwetkę.

Full Body Workout

Kompleksowy trening wzmacniający przy wykorzystaniu ciężaru własnego ciała lub z użyciem sprzętu obciążającego. Ćwiczenia pomagają w budowaniu siły i wytrzymałości mięśniowej oraz w kształtowaniu ładnej kobiecej sylwetki. Dedykowane każdemu, ale szczególnie osobom początkującym.

Fit sylwetka

Efektywny trening cardio wzmacniająco-modelujący, o zmiennej intensywności, który trochę zmęczy, pomoże poprawić kondycję i wymodeluje sylwetkę.  Dedykowany każdemu.

Joga na kręgosłup szyjny, piersiowy, lędźwiowy złagodzi napięcia w ciele, uśmierzy ból poprzez wzmocnienie i uelastycznienie mięśni. Uzyskasz komfort i dobre samopoczucie pleców.

Joga Iyengara skupia się na balansie i równowadze, ukazując poprawną metodę wykonania konkretnych asan, na podstawowych pozycjach oraz głębokim oddechu po to aby poczuć swoje ciało, uwolnić napięcia. Uczeń prowadzony jest przez nauczyciela, który zwraca uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół, dopóki nie uzna, że cel został osiągnięty. Każda asana trzymana jest przez określony czas, kiedy to uczeń dostosowuje swoje ciało i koryguje jego położenie, budując tym samym siłę, elastyczność i wytrzymałość. Zapraszamy osoby które nie miały do czynienia z jogą, a także osoby już praktykujące.

 

 

 

Nasza galeria

Rekomendacja

Fabryka Siły